Sharjah Eğitim Kurumları

İstanbul ili Arnavutköy ilçesi 20763  okul alanı parseline tasarlamış olduğumuz okul projemiz Uğur Koleji Bolluca Kampüsü olarak hizmete açılmıştır.

Parselimiz 7200 m² olup toplam kapalı inşaat alanımız 16000 m² dir.  4975 m² açık bahçe alanı ve bahçede betonarmeden 580 kişilik açık amfi tiyatromuz mevcuttur. Yine bahçede amfi yükseltisinden oluşan 2 adet dükkanımız, güvenlik bölümümüz , bahçe kantin alanımız ve veli karşılama salonumuz mevcuttur.

Okulumuz 50 derslikli olup milli eğitim bakanlığı standartlarına uygun 24 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Okulumuz anaokulu ilkokul ortaokul ve liseyi bünyesinde barındıracak şekilde projelendirilmiştir.

Okulumuz konferans salonu (322 kişilik) ve ayrı fuayesi , spor salonu (3 adet saha ve tribün) ve ayrı giyinme odaları , yarı olimpik yüzme havuzu, modern labaratuvarları, yemekhane (285 kişilik), profesyonel mutfağı ( soğuk odalar, kuru erzak depoları vs. tüm sistem) kütüphane, mescid, kapalı sergi alanı ve meydanı ile bir komplekstir.

Okul derslik binalarından ayrı bir yönetim binasına sahiptir. Okul içinde kapalı 2000 m² üstünde depolama alanı ve rezerv alanı mevcuttur. Rampa ve servis avlusu ile okulun teknik ve yemek ihtiyacı veli ve öğrencilerden uzak bağımsız bir şekilde güvenli olarak  temin edilecek şekilde tasarlanmıştır.

Okulumuz doğalgaz ile ısıtmalı, ayrı olarak vrf sistemi ve taze oksijen verecek olan havalandırma sistemi ile yapılacaktır. Yine milli eğitim standartlarına göre yangın ve sprink sistemleri ile yapılmıştır.

Sınıflarda her öğrencinin kendine ait dolapları mevcuttur. Milli eğitim standartları üstünde akıllı tahta sistemi tüm sınıf ve laboratuvarlara yerleştirilmiştir.

  • Tarih: 2017
  • Kat Sayısı: 5
  • Alan: 16000 m²
  • Derslik Sayısı: 50
  • Lokasyon: İstanbul / Arnavutköy

Benzer Projelerimiz