Hakkımızda

AKS Mimari

AKS Mimarlık

2013 yılında Mimar Mehmet Ali Sarı tarafından kurulan Aks Mimarlık’ın başlıca prensibi; modern, yalın ve dikkat çekici projeler üretmektir. Kuruluşundan itibaren ulusal platformlarda geniş kapsamlı ve farklı konseptleriyle dikkat çekici bir çok projeye imza atmış olan Aks Mimarlık, bu projeler referansı ile de mimari çizgisini bozmadan ilerlemektedir.

AKS Uygulama

Özgün yaklaşımları, duyarlı, yenilikçi ve estetik projeler ile kendi çizgisini oluşturmuş olan Aks Mimarlık, hızla değişen ve gelişen yapı teknolojilerini yakından takip ederek üretilen her projenin tüm aşamaları ile uygulamasını da üstlenir. Uygulama öncesinde belirlenen takvim doğrultusunda, maliyet hesaplamaları da düşünülerek en yeni yapı teknolojileri ve en doğru malzemeler ile tüm detayları tamamlanmış olarak teslim edilen proje, kusursuzluğun ve profesyonel titizliğin birer örneği olarak hayata geçer.

AKS Danışmanlık ve Proje Yönetimi

Aks Mimarlık tecrübe ve birikimini projelerin verimliliği ve kalitesini artırmak amacıyla uygulama aşamasında verdiği danışmanlık hizmeti ile devam ettirmektedir. Sürekli gelişim bilinci doğrultusunda ve hedeflenen bütçeleri koruyarak, her aşamada diğer disiplinlerdeki uzmanlar ve kullanıcılarla diyalog içerisinde olan Aks Mimarlık, işverenin çıkarlarını koruyarak projeye değer katmayı hedefler.

EKİBİMİZ

Mimar Mehmet Ali Sarı

1987 yılında Burdur-Bucak’ta doğdu. Lisans eğitimini Bozok Üniversitesi Mimarlık Bölümünde tamamladı. 1 yıl İngiltere Oxford Brooks Üniversitesi ve 1 yıl  Estonya Tallinna Tehnikakorgkool Arhitektuur Bölümünde eğitim hayatına devam etti. Yüksek Lisansını Süleyman Demirel Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı ana bilim dalında devam ettirmektedir. Üniversite dönemi ve profesyonel meslek yaşamında sergilediği sıradışı çözümler ve yenilikçi tasarımları ile öne çıkmıştır.Yetenek ve tecrübelerini özgürce sergileyebilmek adına 2013 yılında “AKS Mimarlık” markasını hayata geçirerek bu marka adı altında dikkat çekici projeler üretmeye başlamıştır.

İç Mimar A.Safa Sarı

1994 Tarihinde Burdur/Bucak İlçesinde doğdu. 2016 yılında Kıbrıs/Lefkoşa’da Yakın Doğu Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu.Meslek hayatına Mimar Saffet Kaya Bekiroğlu’nun yanında başlamıştır. 2015 yılından itibaren AKS Mimarlık bünyesinde yenilikçi tasarımlarına devam etmektedir.