Bahçeşehir Koleji Antalya Lara Kampüsü

Antalya Muratpaşa Lara bölgesine yapmış olduğumuz Bahçeşehir Koleji 2018 yılında eğitim öğretime hizmete açılmıştır. Kampüsümüz Antalya bölgesinin en büyük kampüs eğitim alanına sahiptir.

Parselimiz 8600 m² olup toplam kapalı inşaat alanımız 45000 m² dir.  6000 m² açık bahçe alanı ve bahçede güvenlik klübemiz, hayvanat bahçemiz, 9 adet açık spor alanlarımız ve anasınıfı ve ilkokullar ayrı olmak üzere çocuk oyun alanlarımız mevcuttur.

Okulumuz 120 derslikli olup milli eğitim bakanlığı standartlarına uygun 24 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Okulumuz anaokulu ilkokul ortaokul ve liseyi bünyesinde barındıracak şekilde projelendirilmiştir.

Okulumuz konferans salonu (580 kişilik) ve ayrı fuayesi , spor salonu (3 adet saha ve tribün) ve ayrı giyinme odaları , yarı olimpik yüzme havuzu, modern labaratuvarları, yemekhane (625 kişilik), profesyonel mutfağı ( soğuk odalar, kuru erzak depoları vs. tüm sistem) kütüphane, mescid, kapalı sergi alanı ve meydanı ile bir komplekstir.

Okulumuz doğalgaz ile ısıtmalı, ayrı olarak vrf sistemi ve taze oksijen verecek olan havalandırma sistemi ile yapılmıştır. Yine milli eğitim standartlarına göre yangın ve sprink sistemi de mevcuttur.

Sınıflarda her öğrenciye özel dolap yapılmıştır. Milli eğitim standartları üstünde akıllı tahta sistemi tüm sınıf ve laboratuvarlara yerleştirilmiştir.

  • Tarih: 2018
  • Kat Sayısı: 5
  • Alan: 45000 m²
  • Derslik Sayısı: 120
  • Lokasyon: Antalya/ Lara

Benzer Projelerimiz